Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                  SNY

Každý si pamatuje jasné,divné nebo strašidelné sny.Znamená to něco?Je ve snech nějaká zpráva nebo odhalují sny naše podvědomé myšlenky?
Sny nás odjakživa fascinují.Někdy je lidé vykládají jako varování,předzvěsti nebo vnuknutí od vyšší bytosti.Jedno je jisté,každý má sny.Zdá se,že sníme více v zimě nežli v létě a naše sny jsou nejsilnější v týdnu při plném měsíci!
K čemu jsou sny?Odkud přicházejí?Co znamenají?Toto nejsou nové otázky.V Babylonu,Egyptě, Izraeli,Persii,Indii,Číně a Japonsku lidé kladli tyto otázky již dávno před vynalezením písma.Už v dávnověku si lidé uvědomovali blahodárný vliv interpretace snů.Dávali snům význam použitím znaků,symbolů a mytologie.V islámu byla dokonce interpretace snů jediný způsob věštění,který byl uznáván prorokem Mohamedem,později byl používán i ostatními muslimy.
Někteří lidé jsou toho názoru,že sny jsou jakýmsi výsledkem činnosti mozku nebo těla. Další vysvětlení je,že sny mají symbolický význam - jejich interpretace je dobrý způsob,jak poznat sami sebe,kdy nás sny vedou v čase duševních nebo jiných potíží
.

Sny mohou být děsivé, ale i krásné ať plavete v hlubinách nebo se vznášíte na oblacích ve svých snech vládnete vy.

Po probuzení si většinu snů nepamatujete-což je docela škoda.

Některé sny jsou realné, ale většina nedává smysl.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

morska pana

(lucia, 15. 3. 2008 20:29)

strastne by som chcela by som byt morskou pano aspon o tom snim ale mozno sa my to stane srastne sa my paci film h2o staci pridat vodu aspon si to myslim fantazia je skvela.

OD MAJITELKY PROSIM POZORNOST!!!!!

(kagome-inka, 8. 3. 2008 0:01)

trhá mi to srdce, ale mám nový blog www.anime---manga.blog.cz na kterém ted intenzivně makám a tuhle stránku už nestíhám, takže mám nabídku pro lidi kteří se o fantazii zajímají, nebojte se nakonec jsem se rozhodla, že stránku nezruším naopak ji předávám. Takže kdo by měl zájem převzít tuto stránku tak se mi ozvěte na mail ingrid.zakova@seznam.cz nebo na iq: 450800225 ale musíte se zajímat o fantazii a podobně jinak je to naprd já vám řeknu heslo probereme další podmínky a pak si tady s tím už mužete dělat co chcete ;) pokud se nikdo neozvete budu muset stránku zrušit bohužel je mi to líto...takže čekám na zodpovědného človéčka který by chtěl v mojí právi pokračovat OZVĚTE SE!!!!!!!!!!!!!

chvála

(lenka, 7. 3. 2008 19:20)

krásné

sen

(Markéta Kocourová, 3. 3. 2008 18:01)

ta paní vipada jak mořská panna

chcem by t morska pannaa

(55danka1, 29. 1. 2008 13:27)

welmi by som cela byt morska panna alebo si to aspon wiskusat ak sa da na pokec mam nick 55danka1 a welmi by som cela napriklad ako wq trej rozprawke na jetix h2o staci pridat wodu tak ale to j e jedno len by som cela wiskusattt welmiiiii ale newiem co mam sprawit ak to chcem

sen

(marketa, 28. 1. 2008 17:16)

to je super

sen

(8ja, 5. 1. 2008 18:52)

Sny jsou fantaztycé